Питання тижня

Президент може відпочивати на Мальдівах?

НВ запитав співвітчизників
Хочете купити цю статтю?

Після оприлюднення журналістського розслідування про те, що президент України Петро Порошенко відпочив на Мальдівах на окремому острові за 14 млн грн, НВ запитав співвітчизників, як вони до цього ставляться

 

 

Президент воюючої, бідної країни, який на міжнародних зустрічах просить підтримки, в тому числі матеріальної, повинен обирати інші місця для відпочинку, яким би втомленим не почувався. І це не питання підрахунку чужих грошей. Мав спрацювати у президента внутрішній цензор або "чуйка", що так не можна.

Максим Лазебник,
виконавчий директор Всеукраїнської рекламної коаліції

 

Як приватна особа, мільярдер Петро Порошенко може відпочивати де завгодно, літати на чому завгодно і витрачати на себе і в своє задоволення будь-які суми.

Якщо президент злітав на Мальдіви за свої кошти, цей вчинок цілком відповідає лайфстайлу, до якого прагнуть просунуті українці середнього класу і вище.

Олександр Смірнов,
креативний директор агентства Tabasco

 

Як і кожна людина, Порошенко має право на відпочинок. І як мільярдер, він може собі дозволити і Мальдіви, і будь-який інший напрямок на планеті. Але як президент, він повинен звітувати перед громадянами про те, коли "бере паузу".

Щоб прочитати статтю повністю,