Країна

Партія телевізора

Лідери партії За життя довели: за допомогою ТБ можна заробити рейтинг і потрапити до парламенту
Хочете купити цю статтю?

Тріо Вадима Рабіновича, Євгенія Мураєва і Нестора Шуфрича, що виступає під брендом "партія За життя", довело: якщо не вилазити з ефірів новинних телеканалів, критикуючи уряд, можна заробити рейтинг, що дозволяє потрапити до парламенту

 

Крістіна Бердинських

 

 

Т елевізор для українського політика — друг, товариш і брат. Принаймні, саме так міг би сказати Вадим Рабінович, представник парламентської фракції Опозиційного блоку (ОБ) і глава власної партії з надихаючою назвою За життя.

За основним місцем роботи — у Верховній раді — політика зустрінеш нечасто. За три роки, які він провів у парламенті, Рабінович відвідав менше половини засідань. І, як підрахували в громадській організації Рух Чесно, взяв участь тільки в 1,5% голосувань. Навіть в комітет з прав людини і нацменшин, де цей депутат має статус секретаря, він приходить в одному випадку з чотирьох.

Натомість головний "життєлюб" країни буквально живе в ефірі двох новинних каналів. Перший з них — колись належав самому Рабіновичу News One, яким нині володіє його однопартієць Євгеній Мураєв. Другий — 112 Україна, де у політика виходить годинна авторська програма Хто кому Рабінович.

Живе він там приспівуючи і з користю. Політпроект За життя з'явився лише влітку 2016-го, а вже до кінця минулого року, за даними соціологів, опини

Щоб прочитати статтю повністю,