Світ

Особливо небезпечні

Банда МС-13, створена сальвадорцями в Лос-Анджелесі, стала козирем Дональда Трампа в його прагненні викоренити із країни нелегалів
Хочете купити цю статтю?

Татуйовані члени банди МС-13, створеної сальвадорцями в Лос-Анджелесі, які віртуозно володіють мачете та здебільшого орудують в Центральній Америці, стають найсильнішим козирем президента США Дональда Трампа в його прагненні викоренити із країни нелегалів

 

Анна Павленко

 

 

Т іло Ніси Мікенс зі слідами жорстоких побоїв поліція виявила в передмісті Нью-Йорка за день до того, як школярці мало виповнитися 16. Наступного дня правоохоронці знайшли неподалік тіло її подруги Кайли Куевас, забитої до смерті бейсбольними битами і мачете.

Остання, як з'ясувалося, конфліктувала з учасниками латиноамериканської банди МС-13. Дівчата були вбиті, коли Мікенс спробувала запобігти викраденню подруги.

Цей злочин — лише один із багатьох, який скоює банда Мара Сальватруча, відома також як банда МС-13, в Північній і Центральній Америці. У цій частині світу її називають однією з найнебезпечніших і найжорстокіших злочинних угруповань, верхівку якої складають переважно вихідці з Сальвадору.

"Вона м

Щоб прочитати статтю повністю,