Люди

Українознавство з Майклом Віллардом

Американський публіцист і політичний аналітик називає п'ять речей, які його захоплюють в Україні

Американський публіцист і політичний аналітик називає п'ять речей, які його захоплюють в Україні найбільше

1

Український степ

 

12 років за кермом позашляховика я їздив жахливими дорогами, поки добирався з Києва в Жовті Води до рідні дружини. І в той же час, мене наповнює непідробна радість, коли проїжджаю повз мальовничі сільські ландшафти. Причому в будь-який час року. Особливо мене захоплює вид засіяних на полях і пагорбах золотих соняшників, ніби виткані на гобелені.

2

Софійський собор

 

М айже 20 років я жив у кінці Софіївської вулиці, звідки відкривався краєвид на чудовий Софійський собор і ще дві визначні святині —  Михайлівський Золотоверхий монастир і Андріївську церкву, які неначе утворили трикутник. Не потрібно бути віруючим, щоб оцінити всю цю пишність. Для мене це був своєрідний Камелот [легендарна столиця держави бритів].

3

Дискусійні круглі столи

 

М ожливо, це здасться егоїстичним, але організовані під моєю егідою протягом двох десятиліть круглі столи об'єднали низку впливових експатів, українських бізнесменів, політичних лідерів і представників ЗМІ. Круглі столи стали своєрідним майданчиком для серйозних і предметних дискусій. Круглий стіл 13 листопада 2013 року став найнезабутнішим, тому що, на мою думку, саме цей день поклав початок майбутній революції, а тодішній президент Віктор Янукович остаточно розвернувся у бік Москви.

4

Українська кухня

 

К оли я вперше приїхав в Україну в 1994-му, постійно говорив: "Ні, ні, дякую" у відповідь на пропозицію спробувати страви місцевої кухні, віддаючи перевагу американським. Але сьогодні я люблю українську національну кухню, особливо борщ. Однак досі не можу осилити цю холодну, желеподібну страву зі шматочками м'яса, яку називається холодець. Втім, може, колись...

5

Майдан Незалежності

 

Ц е місце народження революції за свободу і гідність. Я завжди пишався тим, що більшу частину часу в Україні жив в п'яти хвилинах ходьби від цього історичного місця, де хоч і пролилася кров, але восторжествувала справедливість. Я і моя сім'я пишаємося, що у нас була можливість брати участь в цих вирішальних і переломних моментах української історії.

CV

 

 

Майкл Віллард

Спеціаліст з кризового менеджменту та зв'язків з громадськістю. Уродженець США, вищу освіту здобув в Університеті Флориди. Протягом багаторічної кар'єри проявив себе як журналіст, публіцист, підприємець і політичний аналітик. Автор низки книг зі зв'язків з громадськістю. З 1998 року — президент міжнародного PR-агентства The Willard Group з офісами в Києві, Москві і Стамбулі.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.