Люди

Обід з Єгором Соболєвим

Народний депутат називає причину, з якої він кожну третю добу ночує в таборі протестувальників під Верховною радою
Хочете купити цю статтю?

Народний депутат називає причину, з якої він кожні третю добу ночує в таборі протестувальників під Верховною радою, розповідає про проблеми в сім'ї та їсть вареники з картоплею

Ольга Духніч

З народним депутатом України Єгором Соболєвим ми домовляємося повечеряти в останній вихідний день новорічних канікул. О шостій вечора політик, який цей день провів з дітьми, поступився сімейною вахтою дружині — українській телеведучій Марічці Падалко. А вже о сьомій вечора він зручно влаштовується на дивані київського Home сafé недалеко від його будинку.

Привітавшись, ми тут же починаємо розглядати в простому меню закладу поживні страви. Відразу після інтерв'ю Соболєв заступає на нічне чергування в таборі мітингувальників на вулиці Грушевського. Велика частина з них — учасники руху Визволення, яке Соболєв очолює.

Після недовгих роздумів він вибирає вареники з картоплею, а я — тефтелі з телятини. Також з'ясовується, що ми обоє любимо томатний сік.

— Тут готують швидко і смачно, — демонструє обізнаність мій співрозмовник.

Раніше журналіст-розслідувач, а тепер депутат парламенту і заступник глави фракції Самопоміч, Соболєв ще недавно очолював парламентський комітет з питань запобігання та протидії корупції. Чим доставляв чимало клопоту представникам старої політичної еліти, тому після декількох невдалих спроб був зміщений із займаної посади в грудні минулого року.

Це закрита стаття Електронної версії журналу Новое Время. Щоб прочитати матеріал повністю, відкрийте доступ до даної статті або передплатіть . Якщо ви вже підписані, або