Світ

Танцюють всі

Латвія готується відсвяткувати свій великий ювілей — 100 років державності.
Хочете купити цю статтю?

Латвія готується відсвяткувати свій великий ювілей — 100 років державності. Незважаючи на те, що це було одне з найскладніших століть в історії республіки, закінчилось воно все ж благополучно. Латвія — маленьке балтійське диво. Чим не привід влаштувати грандіозне танцювальне шоу?

 

 

У новому, 2018 році Латвія святкує сторіччя своєї державності. У Ризі пройде XXVI Вселатвійське свято пісні і танцю. Це найграндіозніша подія в культурному житті Латвії, яка включена в список шедеврів усної та нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Свято проводиться кожні три-п'ять років, починаючи з 1873 року.

Цього року святковий тиждень з 30 червня по 8 липня стане кульмінацією, до якої організатори — Латвійський національний центр культури, а також танцювальні та співочі колективи — готувалися три роки.

Організатори очікують 40 тис. гостей з самої Латвії, а також представників латиських діаспор з усіх куточків планети. Танці, дійства, пісні, масштабні сцени по всій столиці. За всім цим спостерігатимуть до 500 тис. осіб.

Основні заходи пройдуть на Великій естраді в Межапарку і на Дауг

Щоб прочитати статтю повністю,