Люди

Гол Андрія Мацоли

Засновник компанії Перша приватна броварня та ініціатор фан-руху Вірні збірній — про своє головне спортивне захоплення
Хочете купити цю статтю?

Засновник компанії Перша приватна броварня та ініціатор фан-руху Вірні збірній  про своє головне спортивне захоплення

М оя футбольна історія почалася у Львові. Батьки вирішили віддати мене в спортивну секцію і вибрали... шахи та футбол. Футбол, звісно, я любив набагато більше. Але вибір батьків розумію — щоправда, це вже зараз, озираючись на роки назад.

Шахи навчили мене терпінню, а ще міркувати логічно, продумувати на багато кроків вперед. Футбол допомагав направити нескінченну дитячу енергію в потрібне русло, навчив ніколи не здаватися, не зважаючи на поразки, травми або розчарування, але головне  працювати в команді. Ці якості допомагають мені і сьогодні.

Футбол завжди залишався моїм головним хобі. Куди б я не їхав, в якій би країні не був, я обов'язково йду на стадіон.

У 2006 році, коли ми будували завод у Львові, мені доводилося багато часу проводити в Європі. Після роботи ввечері йшов на стадіон. Там я побачив, що уболівальник  це не глядач. Це мотиватор і друг команди, навіть більше  повноцінний гравець. Футболісти створюють ігрові моменти на полі, а вболівальники  емоційні моменти на стадіоні. Від майстерності обох сторін залежить результат гри. Це розуміння, культуру фанів мені хотілося принести на стадіони України. У 2017 році ми ініціювали створення фан-руху української збірної, перші результати вже є, але головна робота ще попереду.

П'ять питань
Це закрита стаття Електронної версії журналу Новое Время. Щоб прочитати матеріал повністю, відкрийте доступ до даної статті або передплатіть . Якщо ви вже підписані, або