Тиждень. Питання

Ви в Росію їздите?

НВ розпитав жителів України, чи відвідують вони РФ і як ставляться до тих, хто в останні роки буває в цій країні
Хочете купити цю статтю?

НВ розпитав жителів України, чи відвідують вони РФ і як ставляться до тих, хто в останні роки буває в цій країні

  

Ні, в жодному разі. Останнього разу я там був у 2011-му, і мені вже тоді сильно не сподобалося.

І взагалі, до самої теми поїздок в Росію я ставлюся категорично негативно. Йде ж повноцінна війна. Хоча є маса різних категорій [людей, які відвідують РФ], але будь-який з варіантів я вважаю неприйнятним. Не кажучи вже, що це просто небезпечно. Це ж країна повного безправ'я. А більшість [українців, які відвідують РФ] просто не усвідомлюють, що вони роблять. Адже це країна вертухаїв, для яких величезне задоволення познущатися над беззахисним. А потрапляючи туди, ти стаєш беззахисним. І от цього більшість наших людей не розуміють.

Треба масово співвітчизникам пояснювати, що на них може очікувати, щоб це був більш усвідомлений вибір. По суті, українцям потрібно проходити короткий курс поведінки з росіянами.

Олег Тістол,
художник

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.