Люди. Дай пять

Футбол з Роберто Моралесом

Ведучий програми Європейський Weekend називає найкращих футбольних тренерів сучасності
Хочете купити цю статтю?

1

Хорхе Сампаолі

(збірна Аргентини)

Мені подобаються його попередні команди, подобається агресивність, яку він дає їм. Це тренер, який ніколи не тримається за футболістів. Для багатьох тренерів гравці, з якими вони чогось домагалися, стають талісманами і переходять за ними з команди в команду. Зараз у збірній Аргентини він будує свою, ні на що не схожу гру. Незважаючи на складну ситуацію в команді.

2

Пеп Гвардіола

(Манчестер сіті)

Б арселона часів Гвардіоли (2008-2012) була чимось неймовірним. Її згадують донині. І будуть згадувати через багато років. Пеп  це людина, яка постійно щось шукає, може приймати десь нелогічні рішення і сам собі створити проблеми, але це людина пошуку, людина, яка не боїться.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.