Люди. Дай пять

Футбол з Роберто Моралесом

Ведучий програми Європейський Weekend називає найкращих футбольних тренерів сучасності
Ведучий програми Європейський Weekend і коментатор телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 називає найкращих футбольних тренерів сучасності

1

Хорхе Сампаолі

(збірна Аргентини)

Мені подобаються його попередні команди, подобається агресивність, яку він дає їм. Це тренер, який ніколи не тримається за футболістів. Для багатьох тренерів гравці, з якими вони чогось домагалися, стають талісманами і переходять за ними з команди в команду. Зараз у збірній Аргентини він будує свою, ні на що не схожу гру. Незважаючи на складну ситуацію в команді.

2

Пеп Гвардіола

(Манчестер сіті)

Б арселона часів Гвардіоли (2008-2012) була чимось неймовірним. Її згадують донині. І будуть згадувати через багато років. Пеп  це людина, яка постійно щось шукає, може приймати десь нелогічні рішення і сам собі створити проблеми, але це людина пошуку, людина, яка не боїться.

3

Зінедін Зідан

(Реал)

Ц ей француз був видатним гравцем, а зараз став цікавим тренером. Коли він виграв свою першу Лігу чемпіонів, не було враження, що це заслуга тренера. Але вже взимку стало видно його напрацювання, він змінював гру команди і шукав нові рішення. Це дозволило йому вдруге поспіль виграти найпрестижніший клубний турнір і увійти в історію. Не думаю, що це його останнє досягнення, він ще в процесі свого творчого зростання, і спостерігати за ним дуже цікаво.

4

Юліан Нагельсманн

(Хоффенхайм)

Н айяскравіший представник нового покоління тренерів. Тренери зараз починають дуже рано. Але цьому хлопцеві й взагалі 30 років. У його команді є футболісти, які старші за нього. Але незважаючи на свої молоді як для тренера роки, він цілеспрямований, рішучий і чітко розуміє, чого хоче добитися. Він вміє жорстко контролювати команду. Я думаю, що все йде логічно, і він незабаром опиниться в Баварії. Це буде відмінний союз.

5

Тіте

(збірна Бразилії)

У Бразилії завжди було складно з тренерами, але я хотів би відзначити роботу Тіте. Він не новатор, не людина, яка експериментує. Але у нього є те, чого немає у інших бразильських тренерів,  вміння наполягати на своєму, робити так, як вважає за потрібне, і не піддаватися тиску керівництва клубів. Тіте  яскраве явище і в світовому масштабі. Він за рік реформував збірну настільки, що зараз вона грає найкраще за всіх. Демонструє чудовий футбол і поступилася лише раз  та й то в товариському поєдинку. На майбутньому чемпіонаті світу ця збірна буде головним фаворитом.

CV

Роберто Моралес

Народився в Запоріжжі. Закінчив історичний факультет Запорізького державного університету. За свою 12-річну кар'єру на ТБ встиг попрацювати журналістом, ведучим і коментатором ряду телеканалів. Протягом останніх семи років працює коментатором на телеканалах Футбол 1 / Футбол 2. З 2014-го  ведучий інформаційно-аналітичної програми Європейський Weekend на цих каналах.
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.