Люди. Фан-сектор

Гол Соломії Вітвіцької

Ведуча телеканалу 1+1 — про своє захоплення футболом
Хочете купити цю статтю?

Ведуча телеканалу 1+1 — про своє захоплення футболом

Моє захоплення футболом невипадкове. Зрештою, важко залишатися в стороні, коли в твоїй країні проводиться Євро-2012 або національна збірна проходить до 1/4 фіналу мундіалю.

Мій батько  дуже активний футбольний уболівальник. З дитинства пам'ятаю, як він, сидячи біля телевізора, емоційно стежив за матчами. Думаю, мама не завжди була щаслива, коли вдома наставав час футболу.

Любов до цієї гри передалася і моєму братові Северину. Він  пристрасний уболівальник львівських Карпат. Навіть коли команда вилітала з першого, а потім і другого дивізіонів, він все одно залишався непохитним фанатом цього клубу.

Ще ближчим футбол мені став після того, як я побувала на відбіркових матчах до фінальної частини чемпіонату світу-2018, в яких брала участь збірна України. На запрошення Андрія Мацоли ми їздили з ветеранами АТО — учасниками нашого проекту Переможці  в тури на стадіони Хорватії,

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.