Питання тижня

Як вам Барак Обама?

НВ розпитало відомих співвітчизників
Хочете купити цю статтю?

Після того як президент США зважився на історичний крок — зняв санкції з Ірану,— НВ запитало у співвітчизників, що подобається і що дратує в американському лідері

 

Обама вже навічно увійде в історію як перший темношкірий президент США. Але друзі і близькі Обами кажуть, що його мрія — запам'ятатися як перший темношкірий президент, який приніс США мир.

Він один з небагатьох, хто створив нові риси президентства і зробив їх більш людяними. Згадайте історію з мухою, яку він спіймав у кадрі, його походи в Макдональдс або гру в баскетбол. Він дуже природно виглядає в цих акціях, і у нього немає способу богообраного політика.

І хоча російська пропаганда намагається виставити його слабким, але навіть в часи войовничого [Джорджа] Буша ніяких санкцій або різких рухів проти Росії не було. А Обама виявився найбільш жорстким з часів холодної війни президентом США по відношенню до Росії як до країни-агресора.

Крім того, Обама, можна сказати, розрулив ситуацію з Іраном. Зняття санкцій — надзвичайний крок. Це виводить найпотужнішого гравця на ринок нафти.

Олег Рибачук, політик, колишній
віце-прем'єр України з питань
європейської інтеграції

  

Обама — могутній і надихаючий світовий лідер. Його президентство далеко від досконалості, але зважаючи на труднощі, які успадкувала расово і політично розділена Америка, воно вже увійшло в історію.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.