Люди. Дай п'ять

Ресторани з Савелієм Лібкіним

5 закладів Європи, які варто відвідати

Одеський ресторатор і співвласник корпорації Реста називає п'ять закладів Європи, які справили на нього враження

1. Meierei im Stadtpark
(Відень, Австрія)

   
    

У цьому молочному кафе у мене викликала посмішку набундюченість персоналу у відповідь на мою туристичну безпосередність і несхожість на штатного гостя цього закладу. Але молочне меню цілком цікаве, і годують тут гідно. Бажаний формальний костюм навіть на сніданок.

  

  

2. Profumo di Mirto
(Рим, Італія)
 

 

  
Для міста, розбещеного туристами, тут несподівано добре — в закладі можна замовляти автентичну сардинійську їжу. Крім того, господар ресторану завжди в залі — на касі. Особливий захват викликає теплий крабовий салат. Інтер'єр і цінник скромні.

  

  

3. DiverXO
(Мадрид, Іспанія)
 
 
    

Бронювати столик і приходити сюди на вечерю необов'язково. Досить подивитися сайт і ціни. Але якщо зацікавитесь, то постарайтеся перемовитися кількома словами з модним шефом, а якщо матимете бажання, запропонуйте йому разом сфотографуватися.

  

  

4. La Bola
(Мадрид, Іспанія)

 
 
  

Після фотографування з шефом DiverXO можна зайти попоїти в цю історичну таверну. Відмінне місце.

  

  

5. La Table du Lavoir
(Бордо, Франція)
 
 
   

Виноградники довкола ресторану й атмосфера закладу передбачають мінімум дві години на ланч. Масло від Бордьє та місцеві булочки дуже апетитні. Рекомендую.

CV

Савелій Лібкін. Корінний одесит і один з найуспішніших вітчизняних рестораторів. За освітою — кухар, технолог громадського харчування. Кулінарією цікавиться понад три десятиліття, а в ресторанному бізнесі — 25 років. Співвласник корпорації Реста, до якої входять одеські Стейкхаус, М'ясо і вино, Дача, Tavernetta і сімейство закладів Компот

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.