Країна. Адаптація після АТО

Отямитися

Лише деякі з інвалідів АТО знаходять себе у новому мирному житті
Хочете купити цю статтю?

Сотні бійців АТО повертаються додому інвалідами, залишаючись наодинці зі своїми проблемами, і лише деякі знаходять себе у новому мирному житті


Максим Бутченко

 

Олександр Чалапчій водить машину, ганяє на мотоциклі, опікується сім'ями бійців, загиблих в АТО, бере участь у соціальних проектах, спрямованих на допомогу українській армії. А ще недавно відкрив бізнес — цех з виробництва паливних матеріалів з соломи. Колишній викладач профтехучилища в місті Ульяновську Кіровоградської області встигає все. Незважаючи на те, що з АТО повернувся інвалідом, — втратив обидві ноги вище колін.

Як тільки почалася війна на сході, Чалапчій пішов служити. Потрапив на третій блокпост під луганським селищем Ленінське. “Там служили мої студенти, тому я напросився. І мене взяли в 34‑й криворізький батальйон",— розповідає він. Одного разу на блокпост прилетіла міна, вибухнула за чотири метри від мене. “По суті, я прикрив собою товаришів, так вийшло,— згадує Чалапчій.— Але ноги мені відрізали".

За даними волонтерських організацій, кілька сотень бійців в Україні отримали важкі поранення, які призвели до втрати кінцівок. З них близько 300 осіб потребують протезування.

Про інвалідів у країні піклуються переважно т

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.