Стиль. Mitsubishi Outlander

Партнер на дорозі

Оновлений кросовер виглядає більш ефектно і менш ваговито
Хочете купити цю статтю?

Після чергового оновлення Mitsubishi Outlander перетворився на майже ідеальний кросовер середнього розміру — досить комфортний, приємно керований і тихий

 

Андрій Смирнов

 

Новий Новий Mitsubishi Outlander має такий вигляд, наче змінився повністю. Дизайн передньої частини кузова (включно з оптикою) в новому корпоративному стилі. Інша корма з LED-ліхтарями. Кросовер має більш ефектний і менш громіздкий вигляд.

Але насправді Outlander лише оновився.

Загалом компанія декларує до сотні доробок, які поліпшили автомобіль.

У цьому НВ переконував — і переконав — тест-кар з двигуном 2,4 л, варіаторною коробкою з ручним режимом (імітує шість ступенів), автоматичним повним приводом і в максимальній комплектації.

Оздоблення салону стало якіснішим: не преміум, але приємно. Кермове колесо, регульоване по висоті і вильоту, отримало лаковану накладку знизу обода.

Передні сидіння непогані, з підігрівом і охолодженням. І, як ведеться у Mitsubishi, похитуються при прискореннях-гальмуваннях.

Зовнішні дзеркала великі, задній отвір достатній для пристойного огляду.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.