Люди. Журналіст 

Громадянська оборона

Володимир Федорін — про імітацію реформ в Україні
Хочете купити цю статтю?

Володимир Федорін, соратник Міхеіла Саакашвілі й один з організаторів Антикорупційних форумів, переконаний в тому, що в імітації реформ в Україні винна не тільки влада, а й громадянське суспільство, і пояснює чому

 

Катерина Шаповал

  

Життя журналіста Володимира Федоріна ніби списане з відомої одеської байки про те, що кияни — це одесити, які не доїхали до Москви. Різниця лише в тому, що одесит Федорін у 90‑х до Москви все ж доїхав, ставши одним із засновників російської ділової журналістики. Він працював заступником головного редактора газети Ведомости, журналів Smart Money і російського Forbes.

Зараз Федорін живе і працює в Києві, причому влітку отримав українське громадянство і майже одночасно створив і очолив Центр вільної економіки імені Кахи Бендукідзе, відомого грузинського реформатора. Також Федоріна називають серед найближчих соратників одеського губернатора Міхеіла Саакашвілі.

З кінця минулого року Центр Бендукідзе проводить Антикорупційні форуми, одна з цілей яких — об'єднати активну частину суспільства в боротьбі з корупцією. Такі форуми пройшли в Одесі, Києві та Харкові, плануються — у Дніпропетровську.

Влітку 2013‑го Федорін, тоді головний редактор українського Forbes, опинився в центрі уваги всіх українс

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.