Світ. Кандидат у президенти США

Трамп-тарарам

Мільярдер, ксенофоб і, можливо, майбутній президент США Дональд Трамп у цитатах

НВ представляє мільярдера, ксенофоба, популіста і — цілком можливо — майбутнього президента США Дональда Трампа у десяти цитатах

 

Іван Верстюк

“Я президентоподібний, як ніхто. І поступаюся в цьому хіба що Аврааму Лінкольну. Він був дуже президентоподібний"

8 березня 2016 року, промову після перемоги на праймеріз в Міссісіпі та Мічігані

 

“Я завжди відчував симпатію до Путіна. Він сильний лідер, потужний лідер. Він дійсно заробив популярність у своїй країні"

18 грудня 2015 року, виступ на телеканалі MSNBC

 

"Повна заборона мусульманам в'їхати в Сполучені Штати, поки представники нашої країни не розберуться, що насправді відбувається"

7 грудня 2015 року, прес-реліз у відповідь на статистику про те, що чверть мусульман, які живуть в США, виправдовують насильство в ім'я джихаду

 

“Можна було бачити, як з її очей йшла кров, ще звідкись теж йшла кров. Їй зірвало дах"

7 серпня 2015 року, коментар з приводу агресивних питань до нього з боку Мегін Келлі, ведучої телеканалу Fox News

 

"Ви найнечесніші людські істоти на Землі"

5 березня 2016 року, звернення до журналістів, які висвітлюють передвиборчу кампанію Трампа

  

 
“Подивіться на мої руки, хіба це маленькі руки? І він сказав про мої руки: якщо вони в нього такі маленькі, і ще дещо має бути маленьким. Я гарантую, у мене немає з цим жодних проблем. Я гарантую"

3 березня 2016 року, відповідь на зауваження Марко Рубіо, конкурента в республіканській номінації, про розмір рук

 

“У мене найлояльніші виборці, бачили? Я міг би встати посеред П'ятої авеню та просто розстрілювати всіх — і вони б за мене все одно проголосували"

23 січня 2016 року, виступ в Айові

 

“Коли Мексика шле до нас своїх людей, то це далеко не найкращі люди. Вона шле людей, у яких купа проблем, і вони везуть свої проблеми до нас. Вони везуть наркотики. Вони везуть злочинність. Вони ґвалтівники. Хоча деякі з них, я припускаю, непогані хлопці"

16 червня 2015 року, промова із заявою про намір балотуватися в президенти

 

"Я, типу, дуже розумний"

11 липня 2015 року, виступ перед виборцями у Феніксі

 

“Ніякий він не герой війни. Його вважають героєм війни, бо він побував у полоні. А мені подобаються люди, які не потрапляють в полон"

18 липня 2015 року, виступ під час саміту, присвяченого сімейним цінностям, коли Трамп охарактеризував республіканця Джона МакКейна, який у 1967-1973-х був у військовому полоні у В'єтнамі. Сам Трамп уникнув військового призову через проблеми зі здоров'ям

фото

 

Екстравагантний радикал Дональд Трамп готується представити Республіканську партію на президентських виборах в США. На чолі найбільшої економіки світу та країни—посередника в усіх основних глобальних конфліктах може стати людина, яка виступає проти двох речей, які зробили Америку Америкою. Перша — це імміграція. Друга — провідна роль США у світовій політиці.

Щоб стати кандидатом у президенти США від Республіканської партії, необхідно набрати 1.237 з 2.472 голосів партійних делегатів. Трамп уже набрав 844, істотно випередивши свого основного конкурента Теда Круза, за яким 543 делегатів. Круз — виходець з родини кубинських іммігрантів і робить ставку на консервативно налаштоване населення з християнськими поглядами. Однак обіцянки повернути робочі місця з Китаю в США і вміле використання ультраправої риторики висунуло Трампа вперед у перегонах республіканських кандидатів.

Зірка телеефірів зі світлою шевелюрою, яку встигли обіграти всі провідні світові карикатуристи, вже пригрозив, що в разі необрання на Республіканську партію чекає бунт. Однак бунт може статися і в тому випадку, якщо Трамп стане партійним кандидатом.

Для цього він вже зробив чимало. Наприклад, публічно відмовився відмежуватися від расистської організації Ку-клукс-клан, пригрозив ввести покарання для жінок за вчинені аборти та публічно принизив Мітта Ромні, який був республіканським кандидатом на попередніх виборах. “Він благав мене про підтримку [на виборах 2012 року]. Я міг сказати: "Мітте, встань навколішки". І він би став навколішки",— говорив Трамп під час одного зі своїх виступів.

Також 69‑річний мільярдер, який заробив статок на нерухомості, сказав багато такого, що може змусити чималу кількість республіканців підтримати на виборах кандидата від Демократичної партії, яким найімовірніше стане Хілларі Клінтон. НВ відібрало десять найяскравіших цитат Трампа.

Всі матеріали номеру

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.