Люди. Дай п'ять

Ресторани з Вікторією Пархоменко (copy)

Ресторани, в яких потрібно побувати

Успішний ресторатор і гастроэксперт називає п'ять закладів, у яких потрібно побувати

CV

Вікторія Пархоменко. Власниця ресторану Клюква и брюква, творець проектів ГастроСреда і ГастроТуры. 2010‑го заснувала агентство ГастроКонсалтинг, в межах якого створює ресторанні концепти (Ла Вака Тапас, Particella, Hitchcook, Wok2Go, Meiwei та інші) і викладає в Україні та за кордоном.

1. Mugaritz
(Сан-Себастьян, Іспанія)

 

Mugaritz був заснований 1998 року одним з найвідоміших і найвпливовіших шеф-кухарів нашого часу — Андоні Луїсом Адурісом. Філософія приготування в Mugaritz ґрунтується на інтерпретації природних дарів, максимальному посиленні ароматів свіжих продуктів, хитромудрій технології.

 

 

 

2. Noma
(Копенгаген, Данія)

 

Відкрився ресторан Noma в листопаді 2003 року в центрі Копенгагена. Він розташований біля причалу у відреставрованих складських приміщеннях. Рене Редзепі, шеф-кухар Noma, розробляє страви виключно з місцевих, північних, продуктів. Але готують їх у ресторані не традиційно на скандинавський чин, а в молекулярній інтерпретації.

 

 

 

3. Nahm
(Бангкок, Таїланд)

 

Nahm від чарівника тайської кухні Девіда Томсона. Він постійно потрапляє в найвищі рейтинги. Ресторан розташований в бангкокському Metropolitan Hotel. Концепція тайського ф'южена відбилася і в інтер'єрі, і в меню ресторану. Раджу звернути особливу увагу на закуски з копченої риби, арахісу і тапіоки, салат з річкових раків і свинини і зубатку з качиними яйцями, чорносливом і свіжими овочами. Головна страва Nahm — карі з цесарки з імбиром і базиліком.

 

 

 

4. Katz Orange
(Берлін, Німеччина)

 

Улюблене місце тутешньої богеми і знаменитостей. Тут готують тільки з місцевих продуктів із Берліна і Шарлоттенбурга. Приголомшливий двір. Є простір для організації майстер-класів.

 

 

 

5. Amber
(Гонконг, Китай)

 

Заклад входить до четвірки кращих азійських ресторанів. Його концепція — поєднання незалежності в дизайні та гастрономічних пристрастях і класичної розкоші. Обов'язково замовте морського їжака в желе з лобстера з цвітною капустою, ікрою і хрусткими вафлями з норі.

Всі матеріали номеру

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.