Бізнес. Топ-менеджер

Правила Бізнесу Ольги Гуцал

Керівний партнер Каміон-Оіл ділиться правилами успіху

Ольга Гуцал - керівний партнер Каміон-Оіл, одного з лідерів вітчизняної галузі з продажу моторних мастил і технологічних рідин

освіта, кар'єра

_____________________________________
  

Освіта

1981-1986 Київський політехнічний інститут, спеціальність — інженер-механік;

1986-1988 аспірантура КПІ, спеціальність — Високо навантажені конструкції.

 

Кар'єра

1988-1994 залишила науку і розпочала бізнес. З партнером видавали довідники, навчали англійської, продавали квіти. Перші великі гроші заробила на експорті металопрокату;

1994 разом з партнерами заснувала компанію Каміон-Оіл з продажу, виробництва та просування технологічних рідин для автомобілів. Зараз географія бізнесу розширилася майже до 70 країн світу;

2004 заснувала мережу ювелірних магазинів Абрикос;

2014 заснувала власну ювелірну марку OLGA VEISBERG.

П'ять правил

1 Про мотивацію

Мене надихають жадібність та марнославство. Я хочу бути успішною і знаменитою. І я точно знаю, що для цього треба багато працювати. У мене ніколи не було сумнівів у тому, що якщо ти чогось хочеш, то отримати це просто так не вдасться.

2 Про планування

Я пишу плани на життя. Кожен рік — план на перші три-чотири місяці, рік, десять років. Я їх переглядаю і до цих планів повертаюся. Коли ви будуєте такі плани — видно масштаб. Наприклад, якщо я повернуся до блокнотів двадцятирічної давності, то побачу, що мої плани на життя були дуже маленькі. А сьогодні вони раптом виросли: я перестала планувати в межах однієї країни і в межах лише власних сил.

3 Про помилки

Я змушую своїх співробітників наважуватися на вчинення дій, в яких імовірність помилки дуже висока. Ми робимо справу, яку ніхто не робив. Приходимо в поле, де ще нікого немає і скористатися чужим досвідом неможливо. Я вважаю, що для нової справи 30% помилок — це нормально.

4 Про рух своїм шляхом

Нікому не вірте, нікого не слухайте. Робіть тільки те, що ви хочете. Але, звісно, спочатку визначте, чого ви хочете насправді. Саме ви, а не ваша мама, подруга, чоловік, соціум. І обов'язково це зробіть. Ви будете точно щасливішими, аніж якби ви зробили по‑іншому.

5 Про тих, з ким варто мати справу

Найбільше я ціную в людині розум. Я отримую насолоду від спілкування з людьми, які швидко метикують, добре розмірковують, чого хочуть. І коли батько мені казав, що найбільше цінує в людях порядність, я думала: він старий, це поняття з минулого століття.

Однак чим старше я стаю, тим більше з ним згодна. І тепер другою обов'язковою рисою для мене є порядність. Я ніколи не скажу людині, що погано думаю про неї, якщо не бачу порядності. Але справ з ним не матиму і за один стіл не сяду.

Я хочу змінити світ. Мені подобається думка, що я не порожнє місце

  


СЕМЕЙНЫЙ ПОДРЯД: Сын Ольги Дмитрий (на фото) управляет сетью ювелирных магазинов Абрикос

СІМЕЙНИЙ ПІДРЯД: Син Ольги Дмитро (на фото) керує мережею ювелірних магазинів Абрикос


  

У мене немає роботи, на яку я просто ходжу. Це мій спосіб життя. Мені подобається життя, яким я живу

  


НОМЕР ОДИН: Компания Гуцал — эксклюзивный импортер и дистрибутор в Украине продукции Liqui Moly и Bizol

НОМЕР ОДИН: Компанія Гуцал — ексклюзивний імпортер і дистриб'ютор в Україні продукції Liqui Moly і Bizol


   
Мені 52 роки. Жодного року я б не хотіла кудись подіти. Мені шкода людей, яким хочеться, щоб їм було 26


 

  

 

Всі матеріали номеру

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.