Світ. Фотоконкурс

Кадри вирішують усе

Найкращі фотографії 2016-го

Sony World Photography Awards, найбільший світовий конкурс фотографії, представляє кращі кадри року

Оксана Мамченкова

 

Всесвітня організація фотографії, найбільше об'єднання любителів і професіоналів фотозйомки, визначила кращі знімки минулого року. Щоб зробити вибір, журі конкурсу Sony World Photography Awards переглянуло 230 тис. робіт. Їх авторами були фотографи з 186 країн світу.

За словами експертів, цього разу фотографи найчастіше надсилали на конкурс знімки сирійських біженців, які прокладають собі шлях у Європу, і війни на сході України. Крім того, багато фотографів захопилися підводною зйомкою і освоювали роботу з безпілотниками.

Sony World Photography Awards, заснований 2008 року, вважається не тільки наймасштабнішим, але також найдемократичнішим змаганням фотографів у світі. Взяти участь може будь-хто, безкоштовно завантаживши свої знімки на сайт конкурсу. Для авторів з різним рівнем підготовки передбачено окремі категорії, серед яких номінація Відкрита, Молоді фотографи і Професіонали.

Кращі роботи вибирають також у студентському і національному конкурсах. За умовами останнього автор подає на конкурс фото, зроблене в рідній країні. А журі голосує, не знаючи імен авторів фотографій.

Переможці Sony World Photography Awards отримують грошовий приз у розмірі $30 тис., а їхні роботи демонструються в одному з найвідвідуваніших музеїв світу — лондонському Сомерсет-хаус.
ГНІВ БОГІВ
ГНІВ БОГІВ
ЗНАННЯ — СВІТЛО
ЗНАННЯ — СВІТЛО
ДОБРА СПРАВА
ДОБРА СПРАВА

 

 

 

 

 

 

ЯК ПО МАСЛУ:

Знятий сербським фотографом Міланом Любисавлевичем прохід вантажного корабля Корінфським каналом у Греції

ВІЛЬНИЙ ПОЛІТ
ВІЛЬНИЙ ПОЛІТ
У КРАЩИХ ТРАДИЦІЯХ
У КРАЩИХ ТРАДИЦІЯХ
ДРАМАТИЧНИЙ ПІДХІД
ДРАМАТИЧНИЙ ПІДХІД
БІЙЦІВСЬКИЙ КЛУБ
БІЙЦІВСЬКИЙ КЛУБ
СТЕПОВА ІСТОРІЯ
СТЕПОВА ІСТОРІЯ
МИСЛИВЕЦЬ
МИСЛИВЕЦЬ

 

 

ДІТИ ПРИРОДИ:

В'єтнамський фотограф Бін Нго Тан сфотографував у себе на батьківщині хлопчиків, які вирушили на риболовлю в дощовий день

 

КВАРТИРНЕ ПИТАННЯ
КВАРТИРНЕ ПИТАННЯ

Всі матеріали номеру

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.