Точка зору. Новинки

П'ять квитків у літо

Серіали, які варто подивитися в цьому сезоні

Серіали, які варто подивитися в цьому сезоні


Фоззі,
учасник групи ТНМК

 
Останнім часом завсідники телевізійного ринку привчили нас до того, що літні канікули тепер не мертвий сезон. І нинішнє літо вже по вінця наповнене свіжим багатосерійним контентом. Виділю п'ять проектів, які на вашому місці я намагався б не пропустити.

 

Кремнієва долина

HBO. 3‑й сезон, 10 епізодів. В ефірі з 24 квітня

Комедія нового покоління, з лайкою і без закадрового сміху — мої гарячі рекомендації, телебачення нарешті розуміє, куди рухатися, вийшовши з павільйонів. Йдучи причепом до беззаперечного лідера кластера — Гри престолів, Долина видає зараз свій найкращий сезон. Приємно спостерігати за розвитком серіалу і кастингом НВО — там вміють добирати кадри.

 

Містер Робот

USA Network. 2‑й сезон, 10 епізодів. В ефірі з 13 липня

Особисто для мене це найочікуваніший серіал нинішнього літа. Рік тому пілотний епізод Містера Робота підірвав мільйони голів; вивалившись за півтора місяця до старту серіалу, він максимально підігрів очікування цільової аудиторії. Незважаючи на ненайоригінальнішу сюжетну розв'язку (знайому нам за творчістю одного письменника українського походження), перший сезон не розчарував.

Маленький канал USA Network довів провідним гравцям, що відмінний серіал можна зробити і з середнім бюджетом, були б мізки. Знайомий за невеликою роллю в серіалі Хенкса і Спілберга Тихий океан актор Рамі Малек опинився у вищій лізі, отримавши номінацію в Золотому глобусі. Першого разу його обійшли увагою, але нічого — нажене. Проте дві інші номінації обернулися статуетками — збитий льотчик Крістіан Слейтер отримав її за найкращу роль другого плану, а сам серіал — як найкраща драма року. І я радий, що після першого ж епізоду назвав Містера Робота найкращим серіалом 2015 року.

 

Нарки

Netflix. 2‑й сезон, 10 епізодів. В ефірі з липня

Історія знаменитого наркобарона Пабло Ескобара у викладі провайдера Netflix стартувала минулого літа, миттю осідлавши вершини рейтингів. "Навіщо зірки серіалу, якщо прототип — головна зірка",— розмірковуючи приблизно в такому ключі, творці зібрали відмінний каст з акторів, які ще не намозолили вічі, та видали рівний сезон, що більш або менш правдиво розповідає історію знаменитого наркоторговця.

Netflix поки не дає чіткої дати виходу сезону, проте сервіс imdb стверджує, що реліз намічений на липень, інші джерела більше вірять в серпень. У будь-якому разі чекаємо з нетерпінням, сподіваючись на те, що історію не розтягнуть до нескінченності, а майбутній сезон стане останнім. Особливо чекаю на сцену, в якій Ескобар спалить пару мільйонів доларів у горах заради того, щоб зігріти своїх дітей.

А тепер про новинки. Містичні серіали — невдячний жанр з часів Карнавалу. Спроб було достатньо: Деміен, Костянтин тощо, один дешевший іншого (у всіх сенсах). Але ось ще два претенденти на святе місце, порожнє в очікуванні повернення Твін Пікса.

 

Проповідник

AMC. 1‑й сезон, 10 епізодів. В ефірі з 22 травня

Нікуди нам не подітися від коміксів. Америка любить цю справу, а що любить Америка — доводиться дивитися й іншим. Багатоверстатник Сет Роген запустив серіал, заснований на коміксі про священика, що рятує всесвіт у строкатій компанії пройдисвітів. Пілотний випуск у США був прийнятий на ура, одразу назвавши його найкращим новим серіалом 2016 року. Пара епізодів поки залишає більше питань, ніж овацій. Хльостко, помітно, але без особливих принад. Проте варто до нього придивитися.

 

Вигнанець

Cinemax. 1‑й сезон, 10 епізодів. В ефірі з 23 травня

Скільки ж їх було, проектів, локалізованих як Вигнанець,— тут і повний метр, і всілякі серіали, не заплутатися б. Новий серіал танцює на вузькій галявині любителів історій в стилі екзорциста і спочатку особливих емоцій не викликає.

Але тут перш за все працює прізвище автора, до якого потрібно придивитися уважніше — це творець всесвіту Мертвих, що підуть Роберт Кіркман, а отже, потенціал є. Та й кастинг хороший: актори Патрік Ф'юджит (як же він чудово юніорив у Майже знамениті) і Філіп Гленістер (Життя на Марсі).

Знову комікси, знову містика — в маленькому містечку Рим (американському) живе хлопець, якого з дитинства переслідує якийсь демон. Загалом, ще ті веселощі будуть. Оцінки поки що такі собі, але репутація ансамблю може і спрацювати. Стежити в будь-якому разі — раптом жанр оживе?

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.