NV.UA

Новое Время 24/7

Кращі публікації та точки зору на сайті за тиждень
Найкращі точки зору тижня

Чому посварилися Порошенко і Гройсман

Тарас Березовець,
політконсультант

 

Багато хто сприймав Гройсмана як молодшого партнера президента, а він почав сприймати себе як рівного Порошенку. Нерозуміння суті метаморфоз, що відбулися, зокрема, ментальних метаморфоз Гройсмана, породило нинішні конфлікти у стосунках з президентом. Навіть більше, розкол у відносинах Порошенка та Гройсмана буде тільки поглиблюватися. Порошенко таких речей не забуває. Він може зробити вигляд, що забув.

Позитив цієї ситуації полягає в тому, що після неї усі повинні вирости і зрозуміти, що друзів і ворогів тут немає. Психологія Гройсмана дуже проста: він сприймає політиків не як ворогів або друзів, а як політичних попутників. Якщо ти сьогодні вигідний і корисний — як президент Порошенко — він буде співпрацювати, але якщо завтра вигоди він бачити не буде, то легко розлучиться з подібним партнерством.

  

 

Як часто жінкам потрібно займатися сексом

Пеппер Шварц,
американський сексолог,
професор Вашингтонського університету

 

Почнемо з того, що жіноче бажання залежить від стількох чинників, що пояснити його практично неможливо. Навіть якщо жінка отримує задоволення від сексу та відчуває оргазми, це не означає, що їй буде хотітися займатися ним частіше. Чоловікам це може здатися дивним, але жіночою сексуальною реакцією управляє безліч речей — гормональні зміни, побут, стосунки — і провести прямий зв'язок між бажанням і оргазмами неможливо.

Проте існує прямий зв'язок між задоволеністю стосунками і бажанням: багато досліджень показали, що висока задоволеність наявними відносинами з великою ймовірністю збільшить як бажання займатися сексом, так і частоту оргазмів.

  

 

Кремль зрозумів, що в Україні йому ловити нема чого

Леонід Радзіховський,
російський публіцист

 

Уявімо, що ДНР, з усіма своїми прекрасними рисами, стала частиною України. Половина українських підприємств перереєстровуються в Донбасі, щоб взагалі жодних податків не платити – тільки давати відкати конкретним бандитам. Це хаос, повний і остаточний. Природно, що Україна ніколи на це не згодиться.

Заморожений конфлікт означає, що невизнані республіки залишаються поза складом України – що б не говорили українські пропагандисти, які з ранку до вечора кричать про відновлення територіальної цілісності та боротьбу до відходу останнього ворожого солдата. Відділення Донбасу – це, де-факто, єдиний шанс на виживання для України. А повернення Донбасу – це шанс на збільшення ентропії, хаосу. Всі притомні політики в Україні, наскільки я розумію, це усвідомлюють. Але оскільки для піару потрібно демонструвати свою непримиренність, вони її демонструють.

  

 

Як росіяни придумали "русских"

Олег Панфілов,
професор Державного університету Ілії, Грузія

 

У моєму радянському паспорті теж була вказана національність "русский", хоча що таке національність для "русского"? Грецьке слово «Росія», офіційно прийняте Петром Першим у 1721 році як позначення імперії, суттєво не відрізнялося від Московського князівства Івана IV Грозного, який почав активно збирати «руські землі», захоплюючи території сусідів. Правда, з 1340 року вже існувало Руське королівство (або Руське воєводство) зі столицею у Львові, до 1772 року, поки не було поглинуте Австрійською імперією. Сучасні російські історики не люблять про це згадувати, хоча Руська держава була пристойною за розмірами і кількістю жителів.

Майбутня Росія не створювалася, а збільшувалася набігами, окупацією та анексією. Як ракова пухлина на тілі хворого, так і «русский мир» проникав на сусідні землі, спалюючи міста, знищуючи інші культури та традиції. «Монголо-татарська навала» була вигадана для виправдання того, що витворяла Російська імперія.

 

 

Головна загроза торгів у Раді

Олександр Пасхавер,
економіст

 

Щ

о хитромудріша криза, то жорсткіші умови висувають партії для голосування. В подібній ситуації є підстави підозрювати, що партія, яка висуває все більш жорсткі умови, працює на тих, кому реформи потрібно зупинити. З огляду на це є два основних ризики:

1. Зупинка процесу реформування країни. Нові міністри можуть почати усувати групи, які займалися реформами раніше, і почати призначати своїх людей.

2. Якщо криза не зупиниться і невдоволення населення зростатиме, до влади, цілком ймовірно, прийдуть радикали. Це важке випробування для країни, оскільки радикали обожнюють насильство над власністю і над економікою в цілому.

ТОП-5 ПУБЛІКАЦІЙ
НВ опитування

Ваше ставлення до Кабміну Гройсмана?

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.