Тиждень. Питання

А ви б придбали автомобіль на литовських номерах?

НВ з'ясував у співвітчизників
Хочете купити цю статтю?

НВ з'ясував у співвітчизників, як вони ставляться до зростаючої кількості автомобілів з іноземною реєстрацією і чи готові самі купувати їх

  

   

Я б не купив машину на литовських номерах. Це вже стає вульгарним. А сам підхід не вірний. Тому що якщо система не досконала, то її треба виправляти, а не намагатися знайти шпарину.

В Україні є проблема. Машини дорогі через протекціоністські заходи. І треба вирішувати питання в комплексі, а не завозити машини на литовських номерах.

Сергій Фурса,
спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

    

Я купив автомобіль з іноземною реєстрацією, щоб отримати б/в автомобіль в прийнятному стані, через пробіг нормальними дорогами. Але розмитнив його впродовж року.

Сама ж ситуація абсурдна. Держава винна, що досі не запровадила нормальні правила, але і власники таких машин втратили берега зі своїми вимогами.

Тому вважаю, що автомобілі, ввезені до початку дії закону, який вирішує проблему, повинні розмитнюватися за нинішніми правилами. Тому що закон вищий за бажання халяви

Віталій Гайдукевич,
телеведучий, журналіст П'ятого каналу

   

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.