Люди. Журналист

Різниця в часі

Найвідоміша робота Леоніда Парфьонова - документальний проект Намедни, найсвіжіша - історичний фільм Російські євреї
Хочете купити цю статтю?

Леонід Парфьонов, у минулому — зірка актуального російського телебачення, а тепер історик-документаліст, розмірковує про Росію, постійно порівнюючи її з Україною

 

Ольга Духніч

 

 

Якою мовою спілкуватимемося російською чи українською? — запитує в аудиторії російський журналіст Леонід Парфьонов. Зал Fedoriv hub, майданчик для публічних заходів в київському офісі маркетингової компанії Fedoriv, повний, що, втім, не дивно: чи не найбільш відомий тележурналіст пострадянського простору, автор масштабного документального проекту про радянській і пострадянській історії Намедни, в Києві званий гість.

У перші дні червня за підтримки Fedoriv hub він представив в Україні другу частину своєї документальної трилогії Російські євреї, яка охоплює період з 1918 по 1948 роки. Фільм присвячений російському єврейству і його ключовим фігурам, які вплинули на становлення епохи.

П'ятикратний володар престижної російс

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.