Світ. Арабська криза

Коли настає
КАТАРсис

Як Катар розлютив Саудівську Аравію
Хочете купити цю статтю?

Маленький, нахабний і казково багатий Катар розлютив велику, впливову і теж казково багату Саудівську Аравію. Це головна і єдина причина розриву арабського світу з Катаром

 

Іван Яковина

 

 

Через два тижні після візиту президента США Дональда Трампа на Близький Схід в регіоні вибухнула серйозний криза. Невеликий, але дуже багатий емірат Катар піддався дипломатичній, економічній, транспортній та політичній блокаді з боку сусідніх монархій — Саудівської Аравії, Об'єднаних Арабських Еміратів та Бахрейну. Пізніше до антикатарских санкцій приєдналися Єгипет, Лівія, Ємен і навіть Мальдіви — країни, в тій чи іншій мірі залежні від Саудівської Аравії.

Хоча кризами і війнами

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.