Люди. Дай пять

Освіта з Іваном Примаченком

Співзасновник Prometheus називає п'ять західних вузів, які вважає найкращими
Хочете купити цю статтю?

1.

Гарвард (США)

  

Бюджет Гарварду в 2016 році склав $4,7 млрд — стільки ж, скільки весь бюджет України на освіту і науку. Ендаумент (фонд пожертвувань), яким оперує університет, склав $35 млрд — більше, ніж ВВП половини країн світу. А ще Гарвард є лідером серед американських університетів за кількістю випускників-президентів США — таких тут вже вісім.

2.

Стенфорд (США)

 

Стенфорд — кузня мільярдерів-інноваторів. Його випускниками є співзасновники WhatsApp, LinkedIn, PayPal і наймолодший мільярдер США, 26‑річний співзасновник Snapchat Еван Шпігель. Студенти університету займали призові місця на кожних Олімпійських іграх з 1912 року. Якби Стенфорд був країною, то на Олімпійських іграх 2016 в золотому заліку він посів би шосте місце, випередивши Японію та Францію. А в 2011‑му Стенфорд поклав початок буму масових безкоштовних онлайн-курсів.

3.

Массачусетський технологічний інститут (США)

 

Виш має репутацію найкращого технічного університету світу. А на думку випускників,— ще й вишу, в якому найскладніше вчитися. Завдяки його співробітникам ми отримали безліч найважливіших технологій: від електронної пошти до проекту Геном людини. У 2014‑му компанії випускників цього вузу згенерували $1,9 трлн доходу за рік. Трохи менше, ніж ВВП Росії, і трохи більше, ніж ВВП Індії.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.