Світ. Гігант доставки

Американський листоноша

110 років якісного сервісу і бум інтернет-торгівлі останніх років перетворили американську UPS на найбільшу транспортну компанію світу
Хочете купити цю статтю?

110 років якісного сервісу і бум інтернет-торгівлі останніх років перетворили американську UPS зі служби піших посильних на найбільшу транспортну компанію світу

 

Анна Павленко

 

 

Під час ранкової інспекції холодильника шеф-кухар ресторану La Galerie в німецькому Кельні виявив, що у нього закінчилися північноамериканські лобстери — коронна страва закладу. І тут же зателефонував в Луїсвілл на півночі американського штату Кентукі, щоб замовити термінову трансатлантичну доставку двох морських ракоподібних.

За добу його замовлення подолало відстань у 7 тис. км і вже наступного дня потрапило в тарілки відвідувачів закладу. Такою оперативністю німецький ресторатор зобов'язаний сучасним технологіям, які має у своєму арсеналі найбільша транспортна компанія світу — американська United Parcel Service (UPS).

У передмісті Луїсвілля UPS побудувала свій головний логістичний центр з аеропортом площею в 90 футбольних стадіонів. Тут на сортування 1,5 млн посилок витрачається 4,5 години. Все завдяки автоматизованій системі, яка дозволяє обмежити участь людини. Співробітники компанії лише двічі торкаються посилок — коли наклеюють на них штрих-код, викладаючи на конвеєр і коли перевантажують розсортовані згортки зі стрічки в контейнер для авіаперевезення.

UPS отримала перевагу першопрохідника, бо раніше від своїх конкурентів досягла величезного масштабу
Джефф Розенцвейг,
професор глобального бізнесу в Університеті Еморі, США

Врешті UPS щодня доставляє близько 19 млн посилок у понад 200 країн та забезпечує роботою 435 тис. осіб по всьому світу. А стабільно високий фінансовий результат дозволяє їй другий рік поспіль залишатися найбільшою транспортною компанією в щорічному рейтингу найбільших публічних компаній Global 2000 від авторитетного журналу Forbes.

Свіжу версію рейтингу в кінці травня опублікувало американське виданн

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.