Люди. Дай пять

Навколо світу з Алексом Ліссітсою

Президент асоціації Український клуб аграрного бізнесу називає країни, які вразили його
Президент асоціації Український клуб аграрного бізнесу і захоплений мандрівник називає країни, які вразили його найбільше

1

Іспанія

М ене заворожує в цій країні все — починаючи від кухні, архітектури, мови і самих іспанців і закінчуючи тим способом життя, який вони ведуть. Більш того, мене захоплює той неповторний позитив, з яким вони дивляться в майбутнє, всупереч всім проблемам, які у них є, включаючи економічні кризи.

2

Австралія


З ахоплює головне кредо австралійців — фраза no worries, що означає ні про що не переймася і не журися. У них завжди все добре, і вони почуваються найщасливішими людьми в світі. Ну і, звичайно, вражає неповторна австралійська флора і фауна, особливо фауна. Крім того, Сідней — одне з найгарніших в плані архітектури міст планети, в якому навряд чи вдасться знайти два однакових будинки.

3

Німеччина


У цій країні я виховувався і ріс. В першу чергу Німеччина цікава своїми жителями. Якщо на півночі переважають більш суворі звичаї як в повсякденному житті, так і в бізнесі, то на півдні живуть більш веселі і відкриті, товариські люди. А взагалі, всі німці люблять подискутувати і пофілософствувати. Тут завжди можна знайти гідного співрозмовника, з яким легко завести розмову на різні теми: від політики США до сексуального життя кожного окремо взятого німця. А ще мені подобається, як баварці снідають — з пивом, сосискою і брецелем.

4

Південна Корея


В ражає сам факт існування цієї країни, незважаючи на ті важкі умови, в яких вона опинилася. Вражають як інфраструктура, яку там відбудували, так і економічний прогрес, якого вдалося досягти країні. І безумовно, дивовижна кухня, яка чимось нагадує японську і в той же час цілком своєрідна.

5

Філіппіни

Ц е дуже доброзичлива країна з привітними жителями, особливо на півночі держави. А таке розмаїття різноманітних і незвіданих островів ви навряд чи знайдете десь ще. Я б сказав, що це свого роду Блакитна лагуна Азії.

CV

Алекс Ліссітса

Освіту здобув в Національному аграрному університеті України і Берлінському університеті ім. Гумбольдта. Більше десяти років займається агробізнесом. У 2007-му створив і очолив асоціацію Український клуб аграрного бізнесу. З 2013 року — генеральний директор ІМК (колишня Індустріальна молочна компанія), однієї з найбільших агрокомпаній в країні.

Всі матеріали номеру

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.