Люди. Фан-сектор

Гол Алли Бублій

Ведуча телеканалів Футбол 1/Футбол 2 — про свою головну спортивну пристрасть

Ведуча телеканалів Футбол 1/Футбол 2  про свою головну спортивну пристрасть

Г оворячи про своє захоплення футболом, я завжди згадую батька і брата. Саме з ними я почала дивитися перші матчі.

Особливо мені запам'ятався чемпіонат світу 1998 року, під час якого я вболівала за майбутніх тріумфаторів — збірну Франції. Хоча всі навколо віддавали перевагу збірної Бразилії, в складі якої тоді відзначався Роналдо.

Але в той час я і не мріяла про те, що моє життя буде пов'язане з футболом. Все сталося випадково.

На першому курсі Інституту журналістики потрібно було знайти роботу для практики. Не лукавитиму, мені дуже хотілося на телебачення. Тому після певних пошуків влаштувалася на один з вітчизняних телеканалів.

Тоді я потрапила в ранкові новини. Доводилося прокидатися о 4-й ранку, а іноді й раніше. Але саме тоді я відчула себе справжнім журналістом. Після місяця практики продовжилася навчання, але от телебачення гостро не вистачало в житті.

Тому я повернулася на ТБ, знайшла вакансію в спортивній редакції. Поїхала на першу зйомку  і, звичайно ж, це був футбол.

П'ять питань

Хто з футболістів вразив вас найбільше?

Вже 22-й сезон мене вражає Джанлуїджі Буффон. Він дуже харизматичний, справжній капітан і символ не тільки Ювентусу, але і всього італійського футболу останніх років. Шкода тільки, що йому цьогоріч не вдалося виграти Лігу чемпіонів. Найімовірніше, Золотий м'яч також обійде його стороною. Але головний трофей світового футболу все ж є в його колекції. Це приємно.

Назвіть найкращу гру, яку ви бачили в своєму житті.

25 травня 2005 року. Матч, коли Ліверпуль програвав Мілану в фіналі Ліги чемпіонів з рахунком 3:0 і виграв в серії післяматчевих пенальті. Хоча я в тому матчі вболівала за россонері, в складі яких грав Андрій Шевченко.

Назвіть гру української збірної, яка справила на вас незабутнє враження.

Безумовно, це матч в Києві зі збірною Франції 15 листопада 2013 року в кваліфікації на чемпіонат світу-2014. Тоді наша команда виграла з рахунком 2:0.

В чому сила нашої збірної і чого їй бракує?

Збірна сильна індивідуальною майстерністю виконавців. Але мені здається, їй іноді бракує стабільності.

Чи варто українській збірній їхати до Росії на чемпіонат світу?

Для початку збірній потрібно вирішити задачу виходу з групи. Для цього необхідно перемагати в кожному з решти матчів. А якщо зараз думати про те, їхати чи ні, тоді не вийде як слід сконцентруватися на грі  а значить, здобувати перемоги буде набагато важче.

CV

Алла Бублій народилася в 1982-му в Звенигородці Черкаської області. Закінчила Інститут журналістики КНУ ім. Шевченко. У спортивній журналістиці 15 років, за цей час встигла попрацювати в спортивних редакціях ряду провідних вітчизняних телеканалів. З 2008-го працює на телеканалах Футбол 1/Футбол 2, ведуча інформаційної програми Футбол NEWS та авторського проекту Моя гра.

раст

Всі матеріали номеру

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.